Promocje

Wielkanocne ozdoby w sklepach sieci KiK

Czwartek 21 Marzec 2013

Święta to czas spędzany wspólnie z bliskimi przy rodzinnym stole. Zadbajmy więc o jego odpowiednią oprawę, by świąteczny stół, właśnie za sprawą wyrazistych akcentów, nabrał wielkanocnego klimatu. Bogatą ofertę atrakcyjnych akcesoriów dekoracyjnych oferuje swoim klientom sieć sklepów KiK.

poznaj szczegóły >

Wielkanocny Jarmark Ozdób Świątecznych

Środa 13 Marzec 2013

23 marca od godziny 12.00 wspólnie z Warsztatami Terapii Zajęciowej przy Brzeskim Stowarzyszeniu chorych na SM zapraszamy na Wielkanocny Jarmark Ozdób Świątecznych.

poznaj szczegóły >

KUCHARZYMY!

Czwartek 13 Grudzień 2012

Twoje dziecko wciąż przeszkadza Ci w kuchni?  Plącze się pod nogami i koniecznie chce Ci pomagać?  Jak zwykle kończy się to bałaganem, a Ty spędzasz w kuchni pół dnia... Nam bałagan nie przeszkadza!!!Przyprowadź swoją pociechę do Bagateli w sobotnie przedpołudnie i koniecznie weź inne dzieciaki, bo w grupie raźniej!!!W trakcie dwugodzinnych zajęć będziemy piec ciasteczka, robić śmieszne kanapeczki lub zdrowe sałatki owocowe. I mnóstwo bałaganu:)))

poznaj szczegóły >

Five o'clock English

Czwartek 13 Grudzień 2012

Nudzi Cię tradycyjny kurs w szkole językowej? Chciałbyś sprawdzić swój angielski w sytuacjach codziennych a nie masz okazji? Zapraszam na cotygodniowy cykl Five o'clock English w Kawiarni Bagatela.To wyjątkowa szansa na przełamanie bariery językowej oraz poznanie ludzi, z którymi na pewno znajdziesz wiele tematów do interesującej rozmowy.

poznaj szczegóły >

"Hasło promocyjne dla Galerii Brzeg." - Wyniki

Czwartek 6 Grudzień 2012

W sobotę 1.12.2012 nagrodę główną wygrała Pani Kornelia Wojna za hasło: "Mój Brzeg, Moja Galeria." W niedzielę 2.12.2012 nagrodę wygrał pan Kacper Walkowicz, za hasło: "Galeria Brzeg. Nowe horyzonty w moim mieście."

poznaj szczegóły >