ESOTIQ

Jesteśmy tu dla Was! Dla Kobiet ESOTIQ... Kobiety ESOTIQ są pełne elegancji, pozytywnej energii i seksapilu.

poznaj szczegóły >

5-10-15

5.10.15. to sieć kolorowych i funkcjonalnych sklepów z ubrankami dla dzieci.

poznaj szczegóły >

Cropp

to marka odzieżowa dla prawdziwych indywidualistów, którzy poprzez strój chcą wyrazić swoje poglądy i zamanifestować niezależność. CROPP to marka odzieżowa dla prawdziwych indywidualistów, którzy poprzez strój chcą wyrazić swoje poglądy i zamanifestować niezależność. Marka oferuje kolekcje dla młodych ludzi, które wyróżnia modne i inspirujące wzornictwo.

poznaj szczegóły >

DAYLI DROGERIA

Dayli- idealne miejsce na codzienne zakupy!

poznaj szczegóły >

Figloraj

.Sala zabaw dla dzieci z małym i dużym małpim gajem, torem przeszkód z wielką, średnią, i małą zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową. Wiele zabawek: kuchnia, majsterkowicz, motory wywrotki, klocki

poznaj szczegóły >

House

to marka kierowana do szerokiego grona młodych osób, ceniących sobie relacje z grupą oraz przyjemne sposoby spędzania czasu. To oferta także dla tych, dla których muzyka jest źródłem inspiracji i niezbywalnym elementem życia. Obecnie pod marką HOUSE działa 180 salonów krajowych i 110 w krajach europejskich.

poznaj szczegóły >

Kik Textil

Oferta towaru w korzystnych cenach skierowana jest przede wszystkim do rodzin posiadających dzieci, młodych mam, klientów chcących dokonać oszczędnego zakupu lub szukających okazji. W naszych sklepach każdy klient może się ubrać od stóp do głów za kwotę poniżej 120 zł.

poznaj szczegóły >

Mohito

Marka MOHITO jest dynamicznie rozwijającą się siecią butików odzieżowych dedykowanych dla młodych kobiet w dużych aglomeracjach Europy Środkowej. Obecnie sieć odważnie zaprojektowanych sklepów liczy w Polsce ponad 57 lokalizacji.

poznaj szczegóły >

Polomarket

Jesteśmy ulubionym miejscem robienia zakupów, miesięcznie odwiedza nas ponad 14 milionów Polaków. Nasi klienci doceniają jakość i świeżość sprzedawanych w POLOmarketach produktów.

poznaj szczegóły >